سوالات متداول

دمای مناسب برای نگهداری سوسیس و کالباس چند درجه باید باشد؟
بهترین دما برای نگهداری سوسیس و کالباس 1 تا 4 درجه سانتیگراد می باشد.
چه نوع ظرفی برای نگهداری سوسیس و کالباس مناسب است؟
از آنجاییکه سوسیس و کالباس به سرعت بو و طعم دیگر غذاها را به خود جذب می کنند.برای نگهداری در یخچال در صورت امکان از ظروف شیشه ای و یا فلزی تمیز و درب دار استفاده نموده و در قسمت خنک یخچال قرار دهید تا تماسی با دیگر مواد داخل یخچال شما نداشته باشد.
آیا می توان محصولات فرآوری شده را منجمد کرد؟
انجماد سوسیس و کالباس باعث نزول کیفیت محصول می گردد ودر زمان یخ زدایی به علت خروج آب، نمک و طعم دهنده های دیگر از داخل بافت محصول، ظاهر و طعم آن تغییر کرده و خراب به نظر برسد، در صورتی که اینگونه نیست و محصول قابل استفاده می باشد. با این حال توصیه می شود به اندازه مصرف روزانه خرید نمایید.
آیا باید سوسیس ها را قبل از پخت و پز خورد؟
قبل از پختن، حلقه های سوسیس را برش دهید. آنها را سوراخ نکنید. اگر سوسیس‌های مرغوب را بخرید، اجازه می‌دهید تمام رطوبت و طعم آن خارج شود. سوسیس ها را روی حرارت ملایم بپزید، اگر آنها را در دمای خیلی بالا بپزید پوست آنها می ترکد.
چگونه سوسیس را بدون ترکیدن می پزید؟
خواه سوسیس را کباب کنید و هم کباب کنید ، حتماً آنها را مرتب بچرخانید تا حتی گرم شوند و از ترکیدن به طرفین جلوگیری شود. تو می توانی سوسیس کبابی در فر، هم. بهترین دما برای استفاده 300-350 ℉ است. سوسیس ها را در حال گرم شدن در فر قرار دهید تا از ترکیدن جلوگیری شود و 20 تا 25 دقیقه تفت دهید.